A DLA Piper a világ egyik legnagyobb és legelismertebb globális jogi irodája, amely 4500 ügyvédet foglalkoztat a világ több mint 40 országában. Hazai és nemzetközi ügyfeleink részére 1988 óta nyújtunk jogi szolgáltatásokat, több mint 50 jogásszal, tizenkét partner szakmai irányítása mellett, így az egyik legnagyobb ügyvédi irodának számítunk ma Magyarországon.

Hat szakcsoportunk – társasági jog, szellemi alkotások joga és IT, projektfinanszírozási – és pénzügyi jog, ingatlanjog, adójog, valamint szabályozási és perjog – révén a gazdasági élet valamennyi területén segítjük ügyfeleinket. Szaktudásunk, tapasztalataink, szakemberállományunk révén azon kevés magyar ügyvédi iroda közé tartozunk, amely valóban teljes körű jogi szolgáltatás nyújtására képes.

A DLA Piper Posztl, Nemescsói, Györfi-Tóth és Társai Ügyvédi Iroda szorosan együttműködik a pénzügyi és üzleti tanácsadást nyújtó DLA Piper Business Advisory Kft.-vel.

„Célunk, hogy teljes körű, integrált szolgáltatást tudjunk nyújtani elsősorban az M&A tanácsadás, finanszírozással kapcsolatos tanácsadás, peres ügyek képviselete és szabályozási tanácsadás, valamint számos egyéb területen is.”

Elismeréseink
Chambers | Global 2023
Chambers | Europe 2023
Legal500 | 2022
IFLR 1000 | 2022
FT | Innovative Lawyers 2021
Law Firm of the Year Hungary 2020
CEE Legal Matters | 2020
Previous slide
Next slide

DLA Piper - Change is here.

Legfrissebb cikkeink
Versenyjog/Competition

Kik is a „deinfluenszerek” és mennyiben vonatkoznak rájuk a versenyjogi és fogyasztóvédelmi szabályok?

Új influenszer típus terjed az interneten, az ún. deinfluenszerek. Egyes deinfluenszerek közösségi média posztban hívják fel a figyelmet a túlfogyasztás értelmetlenségére és káros hatásaira, valamint az influenszer-marketing ellentmondásaira. A legfontosabb tudnivalókat Marosi Zoltán és Bakos Rebeka foglalta össze.

Tovább >>
AI-report
IPT, Data Protection

Megkezdődött a szabályozási környezet és az AI terjedésének versenyfutása – Átfogóan elemezte az mesterséges intelligencia hatását a DLA Piper

Globális elemzés keretében mérte fel a mesterséges intelligencia (AI) nemzetközi megítélését, vállalati alkalmazását, kockázatait és szabályozási környezetét a DLA Piper. Az „AI Governance: balancing policy, compliance and commercial value” című riport eredményei többek között rámutatnak, hogy a vezetők jelentős része, mintegy harmada elsősorban az AI szabályozási környezetét övező bizonytalanság miatt ódzkodik annak széles körű bevezetésétől.

Tovább >>

Kérdése van? Keressen minket bizalommal!

Kövesse LinkedIn oldalunkat!

Értesüljön elsők között legfrissebb tartalmainkról!
Iratkozzon fel hírlevelünkre!